У Туреччині понад тиждень шукають зниклу в горах українку

У Турeччині пoнaд тиждeнь прoдoвжуються пoшуки 42-річнoї укрaїнки Яни Кривoшeї, якa нa трaвнeві святa вирушилa дo Турeччини нa гoру Geyik Sivrisi і незабаром соответственно приїзду перестала виходити получай зв'язок. Насчет зникнення в соцмережах повідомив братуха зниклої туристки В'ячеслав Кривошея, передає УНН.

"Моя рідна сестренка Яна Валеріївна Кривошея (1979 р.н.) бери травневі свята (з 1.05.2021) умотала до самого Туреччини. Вона страстно альпінізм, трекінг: сулу, гори, всі справи. Поїхала одна — і від людей відпочити теж. Поїхала… і зникла. Бери 10 травня у неї був зворотний путешествие, але вона отнюдь не повернулася. З 10 травня я, поки безуспішно, намагаюся знайти сестру. З 12-го я перебуваю в горах біля Анталії", — повідомив В'ячеслав.

Вслед за словами родича, Яня перестала виходити возьми зв'язок раніше. Останній единожды, 2 травня, вона відправила в месенджері Viber повідомлення мамі "Я получи вершині!".

В'ячеслав пізніше повідомив, що ввечері 10 числа насчет зникнення жінки повідомили українському консулу в Туреччині. Получай наступний день братушник прибув до Туреччини. Тоді ж заяву насчет зникнення було подано в поліцію.

12 травня сверху горі знайшли снасть Яни, в якому залишилися деякі її речі, але неважный (=маловажный) було двох її рюкзаків. Вершину обстежили альпіністи, однак слідів зниклої дівчини виявити невыгодный вдалося.

Як повідомив черноризец, поліція розглядає три версії зникнення Яни:

1) заблукала, впала в невідомому поки місці;

2) поїхала в інше місце лазити (малоймовірно);

3) викрадення.

Відзначимо, що получи даний момент УНН безлюдный (=малолюдный) вдалося зв'язатися з посольством України в Туреччині чтобы підтвердження інформації.

Як повідомляв раніше УНН, в зв'язку з призупиненням непальським урядом міжнародного авіасполучення, сьогодні сверху території Непалу вимушено залишилися 107 громадян України. У чотирьох з них виявлено COVID-19. Получай сьогодні зовнішньополітичне відомство України опрацьовує можливість повернення громадян в репатріаційних рейсах іноземних держав, одесную знаходиться на контролі.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.