Іспанія з 7 червня дозволить в'їзд вакцинованим туристам з-за меж ЄС

З 7 чeрвня Іспaнія дoзвoлить в'їзд всім вaкцинoвaним туристaм з крaїн, щo нe вxoдять накануне Європейського союзу. Для це пише УНН з посиланням возьми Reuters.

Як заявив прем'єр-міністр Педро Санчес, в країні вже з 7 червня запрацюють нові режим прийому іноземних громадян. Приблизительно, офіційно Іспанія если пускати всіх вакцинованих мандрівників, незалежно від країни походження.

Следовать його словами, повернення туризму стане ключовим фактором відновлення економіки Іспанії.

Крім того, вже з 24 травня Іспанія відкриє кордони исполнение) туристів з країн, що невыгодный входять в ЄС, але входять задолго. Ant. с списку країн з низьким ризиком зараження коронавірусом. В'їзд если дозволено без необхідності надавати негативні ПЛР-задание на коронавірус.

Впредь до цього списку будуть включені Велика Британія, Австралія, Нова Зеландія та Ізраїль.

З 1 липня в Євросоюзі введуть свідоцтва точно по проходження вакцинації — в такой степени звані "паспорта вакцинації". Свідоцтва для вакцинацію від коронавірусу будуть цифровими, проте присутствие необхідності документ можна если отримати і в паперовому варіанті.

20 травня Ада Європейського Союзу схвалила рекомендації дозволити в'їзд перед Євросоюзу вакцинованим іноземним туристам.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.