Туреччина з 15 травня скасовує вимогу ПЛР-тесту для туристів з України

Влaдa Турeччини скaсoвує вимoгу подле прибутті з Укрaїни пoкaзувaти ПЛР-тeст нa кoрoнaвірус з 15 трaвня.

Прo цe з пoсилaнням нa інфoрмaційну зaписку, яку від влaди крaїни oтримaли туристичні aгeнції, пoвідoмляє турeцькe видaння soL haber, пeрeдaє УНН.

Гeнeрaльний дирeктoр з охорони здравствуй'я Міністерства охорони здравствуй'я Туреччини Фатіх Кара попросив Міністерство внутрішніх справ країни безграмотный вимагати ПЛР-тесту около в'їзді до самого Туреччини з 15 країн з 15 травня. В інформаційній записці, надісланій туристичним агенціям поверх тиждень після цього запиту, було повідомлено, що задание ПЛР не вимагатиметься від пасажирів, які прибувають предварительно Туреччини з 15 країн.

"З 15 травня 2021 року у людей, які приїжджають впредь до Туреччини з Гонконгу, Китаю, Тайваню, В'єтнаму, Австралії, Нової Зеландії, Сінгапуру, Таїланду, Південної Кореї, Ізраїлю, Японії, Великої Британії, Латвії, Люксембургу, України та Естонії, ПЛР-задача не буде запитуватися близ прибутті", – йдеться в інформаційній записці.

Относительно нові правила, які діятимуть з 15 травня, повідомили, зокрема, і в турецькій лоукост-авіакомпанії Pegasus Airlines. 

Такі нововведення санкционировать мандрівникам економити близько тисячі гривень подле здійсненні поїздки.

Наразі ж всі пасажири, що прямують после Туреччини, повинні накануне'явити негативний ответ тесту ПЛР, який був проведений протягом останніх 72 годин предварительно вильоту їх рейсу раньше Туреччини.

Тим когда-никогда Україна і Туреччина домовилися збільшити кількість регулярних та чартерних рейсів між двома країнами, сприяючи збільшенню взаємних туристичних потоків.

Водночас, представники туристичної галузі сигналізують – відкриття туристичного сезону в Туреччині відсунули получай невизначений термін, зважаючи бери припинення авіасполучення з Росією, що викликало закриття більшості турецьких готелів.

Україна у 2020 році увійшла впредь до першої четвірки країн вслед кількістю туристів, які відвідали Туреччину, загалом – майже 1 мільйон туристів.

Ситуація з коронавірусом у Туреччині

Тим время от времени у Туреччині вводиться повний локдаун выше різке зростання захворюваності возьми COVID-19. Обмеження діятимуть з вечора четверга, 29 квітня, раньше 17 травня. Школи переводять бери дистанційне навчання. Діяльність в офісах і в підприємствах забороняється, винятки – продукти харчування, послуги з прибирання, квадрант охорони здоров'я та промислове виробництво.  Жителям дозволено виходити з дому лише з поважних причин, зокрема, вслед за їжею. Кафе і ресторани працюватимуть лише в винос, супермаркети приставки не- будуть обслуговувати покупців до неділях.

При цьому устанавливаться також повна заборона получи продаж алкогольної продукції в невеликих магазинах.

Було анонсовано, що жорсткий изоляция у Туреччині не поширюватиметься получи іноземних туристів.

Следовать даними ВООЗ, у Туреччині для 29 квітня 2021 року зареєстровано 4 710 582 підтверджених випадки COVID-19 з 39 057 летальни ми випадками. Минулого тижня добова кількість виявлених випадків сягнула 60 тисяч, рекордних значень з початку пандемії. Для кількість хворих бери COVID-19 у Туреччині звернула увагу і ВООЗ.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.