Греція має намір відкрити країну для туристів у середині травня

Мaндрівникaм з Укрaїни і крaїн Єврoсoюзу дoзвoлять відвідaти Грeцію після прoxoджeння вaкцинaції від коронавірусу аль з результатами тесту получи COVID-19, зробленого безграмотный пізніше 72 годин впредь до вильоту.

Грецька влада планує розпочати прийом туристів уж з 14 травня, заявив міністр туризму країни Харіс Теохаріс нате прес-конференції в рамках міжнародної туристичної виставки ITB 2021. Относительно це пише видання Protothema.

Незважаючи бери зростання кількості випадків Covid-19, "Греція готова з повним протоколом в літо 2021 року", — сказав Теохаріс.

Из-за його словами, країна особливо если рада вакцинованим мандрівникам нежто тим, у кого виробилися антитіла після хвороби.

Крім того, "туристи проходитимуть вибіркову перевірку", — сказав Теохаріс.

Він також оголосив насчет пріоритетну вакцинацію працівників туристичної галузі.

Держи цей момент Водан мільйон з 11 мільйонів грецького населення отримали щеплення, у тому числі 400 тисяч осіб, які закінчили банко вакцинації, отримавши другу дозу.

Грецький уряд, який підтримав ідею європейського паспорта вакцини, прогнозує поступове відкриття своїх кордонів у квітні чтобы мандрівників з інших країн ЄС і з таких країн, як Ізраїль, які мають добре розвинені програми вакцинації, сказав міністр туризму.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.