Альпіністи та туристи: у закритому на локдаун Непалі застрягли 107 українців, у чотирьох — COVID-19

У зв'язку із призупинeнням нeпaльським урядoм міжнaрoднoгo aвіaспoлучeння, нa сьoгoдні нa тeритoрії Нeпaлу вимушeнo зaлишилися 107 грoмaдян Укрaїни.

У чoтирьox з ниx виявлeнo COVID-19. Нa сьoгoдні зoвнішньoпoлітичнe відoмствo Укрaїни oпрaцьoвує мoжливість пoвeрнeння грoмaдян нa репатріаційних рейсах іноземних держав, с правой стороны перебуває на контролі. Для це йдеться в коментарі речника МЗС України Олега Ніколенка, який є в розпорядженні УНН.

“У зв‘язку із призупиненням непальським урядом міжнародного авіасполучення предварительно 31 травня 2021 року возьми території Непалу вимушено залишилися 107 громадян України. Здебільшого альпіністи та туристи. 45 осіб розмістилися в готелях Катманду, вони забезпечені усім необхідним. Решта громадян перебуває у гірській місцевості. У чотирьох українців виявлено COVID-19, їм надається необхідна допомога. Группировка їхнього здоров’я задовільний”, — повідомив Ніколенко.

Из-за даними МЗС, наразі легация України в Індії підтримує зв’язок із співвітчизниками напряму либо через представників туристичних компаній, які організовували відповідні тури.

Окрім спільної групи в соціальній мережі, для того обробки звернень громадян, застряглих у Непалі, аль їхніх родичів функціонує цілодобова “гаряча лінія” МЗС України: 044 238-16-57, 044 238-15-88.

Интересах надання оперативної консульської допомоги українцям в Катманду також працює почесний консул України.

“Дипломати працюють по-над вирішенням питання якнайшвидшого повернення українських громадян держи Батьківщину. Водночас, маємо розуміти, що в Непалі діють суворі карантинні обмеження. Нині опрацьовується можливість виїзду українців нате репатріаційних рейсах іноземних держав. Вслед за наявною інформацією, запит сверху отримання дозволу непальської сторони возьми виконання чартерних рейсів раньше Непалу подала авіакомпанія "Turkish Airlines“. Тримаємо цю справу возьми контролі”, — зазначив Ніколенко.

Він підкреслив, що довкола ситуації з громадянами України в Непалі лежать багато недостовірної інформації.

“Хочу усіх заспокоїти — своїх для призволяще не залишимо”, — додав осторожный.

Українська сторона також звернулася прежде індійського уряду з проханням надати дозвіл получи транзит наших громадян територією Індії.

Напередодні в ЗМІ з’явилась інформація оборона те, що сверх запроваджені обмеження Страна снежного человека не можуть покинути 80 українських туристів, більшість з яких залишаються в горах.

Додамо, у Гімалаях бери кордоні Китаю і Непалу розташована найвища (о)конечность (верхняя) земної кулі — Еверест, сиречь, місце популярне серед альпіністів.

Як повідомляв УНН минулого тижня, у Непалі из-за рекордне зростання захворюваності бери COVID-19 в лікарнях по мнению всій країні закінчилися вільні ліжка.

Влада Непалу напередодні продовжила локдаун в столиці Катманду і прилеглих районах ще возьми 15 днів, получи тлі того, як у вівторок у гімалайській країні було зареєстровано найбільшу кількість нових випадків зараження по (по грибы) день з початку пандемії і найвищий показник смертності від коронавірусу следовать добу.

Локдаун повинен був закінчитися в середу, але тепер його продовжено поперед 27 травня.

После даними Міністерства охорони здравствуй'я країни, у вівторок було зареєстровано 9 483 нових випадки зараження, а 225 осіб померли с подачи COVID-19.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.